Jedno z największych muzycznych wydarzeń nad polskim morzem – Sunrise Festiwal 2017.

Fani muzyki klubowej już z pewnością nie mogą doczekać się kolejnej edycji wydarzenia odbywającego się co roku w Kołobrzegu. Sunrise Festiwal to największe wydarzenie ze świata muzyki klubowej które odbywa się właśnie nad polskim morzem. W nadchodzącym 2017 roku odbędzie się już okrągła 15 rocznica tego eventu.

Zespół S-Piro jak co roku będzie uczestniczył w tym wielkim muzycznym święcie. Już od kilku lat impreza ta gości w Polsce. Występują tam gwiazdy światowego formatu i zapewniają moc wrażeń i niezapomnianych wspomnień.

Festiwal w nadchodzącym roku odbędzie się w dniach 21-23 lipca.

Gwiazdy muzyki klubowej zapewnią niesamowity muzyczny klimat, a profesjonalna szczecińska firma pirotechniczna zapewni najlepsze widowisko uzupełniające cały event. Wszystkie zastosowane efekty specjalne, czyli wystrzały, fajerwerki oraz wiele innych zapewnią najlepszą oprawę wizualną, która idealnie wpisuje się w festiwalowy klimat.

My już nie możemy doczekać się tych wrażeń i tej wspaniałej atmosfery. Mamy nadzieję, że razem z nami będziecie na 15 edycji Sunrise Festival w Kołobrzegu.

Do zobaczenia już niebawem!

Poleć znajomym wpis!