Efekty specjalne

Pirotechnika nie mogła by się obyć bez różnego rodzaju efektów specjalnych, jakie są wykorzystywane przy pokazach. Dzięki swojemu doświadczeniu i profesjonalnemu sprzętowi firma S-Piro jest w stanie zrealizować rozmaite efekty specjalne. Efekty pirotechniczne wykorzystywane są w inscenizacjach historycznych, imprezach muzycznych, koncertach, na weselach, na festiwalach, na wydarzeniach sportowych, czy też innego rodzaju imprezach.

Przy tworzeniu efektów scenicznych, które wzbogacają wszelkiego rodzaju widowiska pomocne są sprzęty do tworzenia ciężkiego dymu, wytwornica do ognia scenicznego, wyrzutnie konfetti, wyrzutnie gazu oraz maszyna do baniek mydlanych. Efekty specjalne mogą występować właśnie w formie takich scenicznych dodatków, czy tez jako wystrzelone konfetti albo też jako fajerwerki.

Wszelkiego rodzaju efekty sprawiają, że dane wydarzenie staje się czymś zupełnie wyjątkowym i czymś co na długi czas pozostaje w pamięci. Wszystkie emocje, które towarzyszą eventom z wykorzystaniem efektów specjalnych mają na celu zrobienie efektu „wow” na widzach. Jeśli właśnie w ten sposób reaguje publiczność to znak, że ekipa zajmująca się tworzeniem widowiska wykonała swoją pracę w należyty sposób. Zadaniem pirotechników jest właśnie to by tworzyć nawet z małego widowiska coś wielkiego.

Przy organizacji ważnego do klienta wydarzenia ekipa pirotechników zawsze staje na wysokości zadania. Przy jednym z ważniejszych w życiu dni, jakim jest niewątpliwie ślub warto uświetnić ten dzień czymś naprawdę wyjątkowym. Taki efekt można uzyskać wybierając jeden z wariantów pokazów. Do wyboru są: zestaw fajerwerków do samodzielnego odpalenia, ładunki w kształcie serca na niebie, napis pirotechniczny z inicjałami lub imionami młodej pary.

Przy imprezach związanych z historią nie może zabraknąć efektów takich jak: wybuchy, wystrzały, eksplozje oraz mnóstwo dymu – w połączeniu ze sobą daje to mieszankę wręcz wybuchową. A przy rekonstrukcjach historycznych właśnie o takie efekty chodzi.

S-Piro to profesjonalny zespół, który zajmuje się tworzeniem ciekawych i najwyższej jakości pokazów, widowisk, eventów które mają być dla widza czymś niezapomnianym i wyjątkowym.