Pirotechnika sceniczna

To jeden z ciekawszych działów pirotechniki, który stosowany jest na scenie przy bliskiej obecności widzów podczas imprezy. Jednym z częściej stosowanych podczas tego typu eventów efektów są fontanny iskier.

Nie rzadziej stosuje się pokazy confetti, czy też ciężki dym. Dzięki posiadanemu przez firmę profesjonalnemu sprzętowi do tworzenia różnych pirotechnicznych aranżacji można współtworzyć wiele ciekawych wydarzeń.

Podczas koncertów, czy innych odbywających się na scenie wydarzeń często towarzyszą nam: ciężki dym, ogień, confetti oraz gaz. Wszystkie te efekty specjalne sprawiają, że powstaje coś niezwykłego i ciekawego.

Pokazy fajerwerków idealnie zgrane z podkładem muzycznym mogą być idealnym zwieńczeniem dużych festiwali, czy koncertów. Organizatorzy wydarzeń związanych ze sceną często decydują się na pokaz fajerwerków wraz z podkładem muzycznym. Dzięki dzisiejszej zaawansowanej technologii idealne zgranie wystrzeliwanych ładunków wraz z rytmem muzyki jest jak najbardziej możliwe. Połączenie to tworzy swego rodzaju koncert z uwagi na towarzyszącą pokazowi ścieżkę dźwiękową.

Scena, muzyka, fajerwerki oraz wiele innych efektów w połączeniu ze sobą mogą dać naprawdę duże, interesujące i niepowtarzalne wydarzenie.

Fajerwerki stosuje się do świętowania bardzo wielu okazji zarówno tych mniejszych jak i większych. Są one w pewnym stopniu formą rozrywki dla widza i tworzą one przepiękne barwy na niebie.

S-Piro zajmuje się profesjonalnym współtworzeniem wielu ciekawych zarówno tych największych, jak i mniejszych wydarzeń z wykorzystaniem pirotechniki scenicznej.